W Szczecinie odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 letnich. Kołobrzeg reprezentowała grupa zawodników Miejskiego Klubu Pływackiego w składzie: Weronika Mrożek, Małgorzata Mielcarek Gabriela Bednarska, Antoni Żurowicz, Bartłomiej Chmara.

Kołobrzescy pływacy spisali się w nich bardzo dobrze. Bardzo dobrą formę zaprezentowała 13-letnia Weronika Mrożek, która we wszystkich swoich startach zajęła pierwsze miejsce. Weronika ścigała się na dystansach: 200m stylem grzbietowym (2:27.15), 100m stylem grzbietowym (1:09.74), 400m stylem dowolnym (4:45.04), 100m stylem dowolnym (1:01.62). MDMM są nieoficjalnymi mistrzostwami Polski dla tych roczników. Każdy okręg pływacki jest zobowiązany do przeprowadzenia zawodów na swoim terenie i suma wyników daje zestawienie najlepszych 12 i 13 - latków w Polsce. Wszystkie wyniki są nowymi życiówkami Weroniki i dają jej miejsca w pierwszej piątce w kraju.

Na podium w Szczecinie stanęła również Małgorzata Mielcarek w wyścigu na 100m stylem motylkowym. Małgorzata przepłynęła ten dystans w czasie 1:18.38. Dobrze spisała się Gabriela Bednarska, która wsparła swoich starszych kolegów w drużynie będąc zawodniczką o rok młodszą.

Ogólnie podsumowując wszyscy zaprezentowali się powyżej oczekiwań, a uzyskane wyniki były ich rekordami życiowymi. Sztafety, w których płynęli kołobrzeżanie zostały sklasyfikowane na 6 (4x50 zmienny) i 8 miejscu (4x50 dowolny).