To kolejny sukces dziewcząt reprezentujących barwy UKS OPP Powiat . Po brązowym medalu w kategorii juniorek i ćwierćfinale Mistrzostw Polski, podopieczne Krzysztofa Ośliśloka tym razem wywalczyły na koniec rozgrywek III Ligi Seniorek srebrny medal. Kołobrzeżanki mogły stanąć na najwyższym stopniu podium. Niestety podczas finałowego turnieju w Gryficach przegrały walkę o złoto z zespołem ze Szczecina. Mecz rozstrzygnął się w tiebreaku.

2 miejsce w III ligowych rozgrywkach to niewątpliwie historyczny sukces kołobrzeskich siatkarek. Dziewczęta będące jeszcze uczennicami klas sportowych Zespołu Szkół nr 1 w Kołobrzegu wzmocnione kilkoma absolwentkami osiągnęły cel , który założyły sobie jeszcze przed sezonem.

Zespół w finałowym turnieju wystąpił w składzie: Monika Dworkiewicz – kapitan, Patrycja Lalewicz, Izabela Toczek, Urszula Bogacz, Kamila Sawicka, Nikola Olchowik, Klaudia Furmańska, Oliwia Miśkiewicz, Nikola Sandrzyk, Paulina Walczak, Justyna Domke, Marta Zakrzewska, Magdalena Koziara, Aleksandra Kielniacz.

To jeszcze nie koniec emocji związanych z grą tegorocznych maturzystek. W poniedziałek 24 kwietnia rozegrają Finał Wojewódzki Rozgrywek Licealnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt którego będą gospodyniami. Udany sezon mają szansę zakończyć zdobyciem kolejnego medalu. Turniej w którym będzie można zobaczyć Serdecznie cztery najlepsze szkoły średnie w województwie zachodniopomorskim rozpocznie sie o godz.10.00 w Hali Milenium.

Komentarze  

0 #1 siatkarz 2017-05-26 12:59
To, to są kpiny dopiero. Zgłoszone 3 zespoły, trener ( w zasadzie WF-ista) bez sukcesów miał nadzieję na złoto i przegrał z dużo słabszym zespołem.
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama