Kołobrzescy strzelcy zaczęli już przygotowania do wrześniowych Mistrzostw Polski. Jedną z pierwszych okazji do sprawdzenia sprzętu przed najważniejszą tegoroczną imprezą był Puchar Polski w Bydgoszczy.

Było to dobre przetarcie z zawodnikami z całej Polski. Większość kołobrzeżan strzelała po dwie konkurencje dziennie. Krzysztof Łupina nastawił się na jedną konkurencję z pistoletu pneumatycznego i zaprezentował się najlepiej z kołobrzeskiej kadry zajmując drugie miejscew swojej kategorii. Jest to do tek pory jego największy sukces strzelecki. W zawodach brało udział 6 przedstawicieli kołobrzeskiego klubu w tym ,jeden sędzia który został wyznaczony i obdarzony zaufaniem przez najwyższy organ strzelecki PZSS na sprawowanie funkcji delegata technicznego całych zawodów.

Kolejnym startem były zawody w niedalkich Bobolicach. Kołobrzeżanie już tradycyjnie zajęli tam czołowe lokaty. Krzysztof Bonczek wygrał dwie konkurencje pistoletowe, Konrad Drobek zajął drugie i trzecie miejsce w „pistolecie” oraz drugie w „karabinie”. Równie dobrze wypadł Mariusz Marecki który uplasował się w czołówce w konkurencjach pistoletowych.

Działania Klubu zauważone zostały przez krajowy związek strzelecki który powierzył organizację Ogólnopolskiej Gimnazjady Strzeleckiej. Przy pomocy Urzędu Miasta takie zawody odbyły się na początku kwietnia na Hali Łuczniczka jak i na strzelnicy w Hali Milenium. W Gimnazjadzie wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek. Było to już 10 starcie gimnazjalistów na strzelnicy w którym to brali udział strzelcy z Gimnazjum nr 2 trenujący pod okiem Martinelli Olszewskiej.

Komentarze  

+1 #1 Cuba 2017-04-20 20:16
"Wilhełm Tell" mieszka w Charzynie. Brawo Krzysiu!
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama