Po wieloletniej przerwie wznowiono rozgrywki III Ligi Zachodniopomorskiego Związku Szachowego. Podczas dwóch zjazdach zorganizowanych 20 maja w Koszalinie i 10 czerwca w Choszcznie rozegrano kolejne "mecze" tej ligi.
Był to turniej o randze Drużynowych Mistrzostw Województwa Zachodniopomorskiego w szachach klasycznych. Tempo gry wynosiło 90 minut na partię dla zawodnika + 30 sekund na ruch. Sędzią głównym zawodów był Tomasz Kamieniecki.

Do turnieju przystąpiło 5 klubów: AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska, GKSz Solny Grzybowo, KSz Gryf Szczecin, UKS Szach Gryfice i UKS Skoczek Choszczno. Ostatecznie w lidze zwyciężyła drużyna z Grzybowa z kompletem zwycięstw. Drugie miejsce zajęli reprezentanci Koszalina, a ostatnie miejsce na podium zajął zespół ze Szczecina. Czwartą pozycję zajął UKS Szach Gryfice, a piątą UKS Skoczek Choszczno. Skład drużyny Solnego: Sapis Witalis, Gościniak Bartłomiej, Kowalski Maciej, Gościniak Tomasz, Gościniak Maria oraz. Wącior Maciej
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama