W ostatnią sobotę w Limanowej odbył się VII Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży z udziałem 501 uczestników reprezentujących 56 klubów z 8 krajów: Polski, Austrii, Białorusi, Czech, Ukrainy, Węgier, Wielkiej Brytanii i Rosji. Naczelną ideą turnieju była jedność i współpraca światowych organizacji Kyokushin, która przełożyła się na wspaniałą atmosferę turnieju. W tak prestiżowej imprezie brała udział Julia Iwan, która reprezentowała Kołobrzeg.
W pierwszej kolejności  rozegrały się zmagania w kata. W konkurencji kata 10-11lat, w kategorii Julki startowało aż 37 zawodniczek. Runda eliminacyjna wyłoniła 4 najlepsze zawodniczki, a wśród nich znalazła się właśnie Julka. W finale konkurencji kata zajęła trzecie miejsce. Następnie odbyły się walki, kumite dziewczynki 10-11lat -40kg. Julka pewnie dotarła do finału pokonując reprezentantkę Rosji, a następnie Ukrainy. Niestety w finale przegrała ze swoją rodaczką i ostatecznie zajęła drugie miejsce.

- Czasami tak jest że nie dopisze nam szczęście. Czasami tak jest że jesteśmy zmęczeni po ciężkiej drodze. Czasami tak jest że czegoś zabraknie. Najważniejsze jednak jest to, że dajemy z siebie wszystko co tylko możliwe. Wyniki tak naprawdę nie jest istotny, tylko to w jaki sposób do niego dążymy – komentują trenerzy.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama