Czwarta, ostatnia finałowa runda Grand Prix Województwa Zachodniopomorskiego i Lubuskiego szkół gimnazjalnych odbyła się na pływalni olimpijskiej w Szczecinie. MKP Kołobrzeg tytm razem reprezentowali: Gabriela Ławrynowicz, Gaja Sobocińska, Mei Lin Wang, Arkadiusz Góral oraz Kacper Kolańczyk.

W ostatnich zawodach Grand Prix Gabriela Ławrynowicz wśród 14 –latek pierwsze miejsca wywalczyła na dystansach 200m stylem klasycznym i 200m stylem zmiennym. Kacper Kolańczyk wśród 15-latków był dwa razy trzeci na dystansach 400m stylem dowolnym i 50m stylem motylkowym. W całej edycji zawodów Gabrysia zajęła drugie miejsce, Kacper zakończył rywalizację na czwartym miejscu, ale do podium zabrakło naprawdę niewiele. Grand Prix to największy cykl imprez pływackich dla gimnazjalistów w województwie zachodniopomorskim i lubuskim. Wymaga od zawodników systematycznego udziału w co najmniej trzech edycjach, by możliwa była końcowa klasyfikacja. Cieszy fakt, ze kołobrzescy zawodnicy zajęli tak wysokie miejsca w całym cyklu imprez i każdego roku zaznaczają swój udział w rywalizacji w okręgu.