Pasja, rywalizacja i integracja. Tak podsumować można, piątą edycję turnieju siatkarskiego w piłce plażowej mężczyzn, który odbył się w minioną sobotę na obiektach Centrum Sportowo – Rekreacyjnego HELIOS w Ustroniu Morskim. Oprócz amatorów i sympatyków tej dyscypliny sportowej, w turnieju rywalizowali zawodnicy, którzy na niejednym boisku zdobywali najwyższe siatkarskie laury.

W tej edycji o najwyższe trofeum – Puchar Wójta Gminy, stanęło 8 par siatkarskich z całego woj. zachodniopomorskiego – mówi Grzegorz Czachorowski, organizator turnieju. Turniej rozegrano systemem „brazylijskim”, w którym zespół przegrywający dwa spotkania odpadał z dalszej rywalizacji. Poziom rozgrywek był bardzo wyrównany, a większość spotkań musiał rozstrzygać tzw. tie break.

Z bardzo dobrej strony pokazała się szczecińska para Michał Matera i Marek Subocz, która po zaciętym pojedynku w finale pokonała parę Marcin Subel, Sebastian Kudźba. Mecz o III miejsce rozegrał się pomiędzy parami: Konrad Paśnik, Andrzej Jaroni (Świnoujście) a Grzegorz Czachorowski, Wojciech Wojciechowicz (Ustronie Morskie). W tym spotkaniu lepsi okazali się zawodnicy ze Świnoujścia.

Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce – Michał Matera, Marek Subocz ze Szczecina
II miejsce - Marcin Subel, Sebastian Kudźba
III miejsce -Konrad Paśnik, Andrzej Jaroni
IV miejsce – Grzegorz Czachorowski, Wojciech Wojciechowicz
V Oskar Pineta, Jakub Januszewski
VI Mariusz Rzeszotek, Robert Szpak
VII Dawid Proskurnicki, Artur Staigl
VIII Tomasz Kłaksiucz, Jak Kowalski
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama