Młoda Łuczniczka Mewy po raz kolejny odniosła sukces na ogólnopolskiej arenie. W miniony weekend podczas Mistrzostw Polski Juniorów w Łucznictwie kołobrzeżanka wywalczyła brązowy medal na odległości 70 m.
Zawodniczka zajęła zasłużone miejsce na podium z wynikiem 309 pkt., ustanawiając jednocześnie swój nowy rekord życiowy. Kołobrzeżanka pokazał świetną formę również w kwalifikacjach gdzie na 4 odległości 70m, 60m, 50m i 30m uzyskała również swój nowy rekord życiowy – 1218 pkt.

Równie dobrze podczas zawodów wypadła inna kołobrzeżanka. Ewelina Syldatk w kwalifikacjach również uzyskała swój nowy rekord życiowy równy 1192 pkt. i ostatecznie zakończyła rywalizację w 1/16 finału. W zawodach wystartowała również Patrycja Jagła która zakończyła pojedynki w 1/24 finału. Junior MEWY, Jan Salicki po pojedynkach indywidualnych zajął 8. miejsce. W konkurencji drużynowej kobiet, drużyna MEWY zajęła 5. miejsce.