Pochodzący z Ustronia Morskiego kołobrzeski zawodnik MMA zaliczył udany debiut na prestiżowej Gali federacji Fight Exclusive Night. W miniony weekend podczas 18 edycji imprezy w Koszalinie pokonał on w kategorii do 120kg doświadczonego zawodnika oraz Mistrza Polski Muay thai - Mateusza Łazowskiego.
Sianos z reprezentantem Legia Gight Club za długo nie powalczył. Już w pierwszej rundzie zasypał rywala serią ciosów. Na deski powalił go ostatecznie lewy prosty kołobrzeskiego zawodnika. W tym momencie Sianos zdobył pełen dosiad, z którego trafiał raz za razem. Sędzia nie czekał na dalszy rozwój wypadków, zdecydował się przerwać walkę.

Łazowski po walce dosadnie wyrażał swoje pretensje do sędziego, patrząc jednak na powtórki, ten jednak chyba miał rację, ratując byłego kickboxera przed możliwym ciężkim nokautem.

Komentarze  

+3 #1 Darek W. 2017-08-17 15:05
Gratulacje Marcinie. Pozdrowienia ;)
Cytować
0 #2 cuba 2017-08-21 10:02
Tato Franiu, pewnie był by dumny z syna.
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama