To był udanym weekend dla młodych adeptów kolarstwa KTC Kołobrzeg. Z powodzeniem ścigali się oni w Finale Pucharu Polski w kolarstwie szosowym w Koźminku. Największy sukces odniosła Kornelia Braun zdobywając złoty medal w jeździe indywidualnej na czas z przewagą blisko 30 sekund nad rywalkami. Ta sama zawodniczka zdobyła brązowy medal w wyścigu ze startu wspólnego. Brązowym medalem z wyścigu ze startu wspólnego poszczycić się może też Oliwier Wrześniewski. Pozostali zawodnicy również wysoko uplasowani, na co zwróciły uwagę władze Polskiego Związku Kolarstwa chwaląc trenerów za przygotowanie tak dużej liczby zawodników w tak krótkim czasie.

Równocześnie druga grupa zawodników Kołobrzeskiego Towarzystwa Cyklistów ścigała się w Żninie woj. Kujawsko-pomorskie na dużej kolarskiej imprezie Paluki Tour. Jak poinformowały władze klubu W każdej kategorii wiekowej na podium stanął przedstawiciel Kołobrzeskiego Towarzystwa Cyklistów: Hania Boczkowska I miejsce Oliwier Serafin II miejsce, Lena Wielogórska II miejsce Damian Kubiak I miejsce Wiktor Malinowski II miejsce oraz Ethan Moses IV miejsce.


IMG_9354
IMG_9355
IMG_9383
IMG_9394
IMG_9398
IMG_9402

Komentarze  

0 #1 Cortney 2017-10-02 01:43
At this time I am ready to do my breakfast, after having my breakfast coming again to read other news.My blog ... broderie: http://hectorrjcum.thezenweb.com/embroidery-Can-Be-Fun-For-Anyone-9452416
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama