Kołobrzescy strzelcy szukają nowych miejsc do rywalizacji. Zawody w granicach mozżliwości jednodniowego wyjazdu już każdy z zawodników zaliczył po kilka razy. Z wszystkich zawodów sportowcy z KKS wracali z miejscem na podium,

Dletego też poszukują ciekawych i dobrze zorganizowanych zawodów w innych miejscach regionu. Na takie zawody wyjechali właśnie nasi strzelcy i to dwukrotnie w krótkim odstępie czasu do Centrum Strzeleckiego Nietoperek za Międzychodem. Najpierw 19 sierpnia Konrad Drobek z pistoletu zajął pierwsze miejsce , a w konkurencjach karabinowych dwa razy drugie i raz trzecie , Krzysztof Bonczek zdobył złoto i brąz w pistolecie oraz brąz w strzelbie gładkolufowej.

Do tej samej ekipy 2 września dołączył Piotr Robaczynski który tym razem nie zanotował wyniku na miarę miejsca na podium ,ale jak na początkującego strzelca z broni palnej uplasował się na przyzwoitych miejscach. Pozostali już doświadczeni zawodnicy nie zawiedli i przywieźli razem 6 medali Krzysztof Bonczek dwa i Konrad Drobek cztery.

Komentarze  

+2 #1 Mariusz. M. 2017-09-11 16:17
Pięknie, gratulacje.
Cytować
+1 #2 observer 2017-09-11 22:28
są sportowcy którzy nie zawodzą i to są właśnie strzelcy
Cytować
+1 #3 Bandatepakow 2017-09-13 23:57
Nastepne niedorobienie w tym miescie .GDZIE JEST KUR..STRZELNICA?? i nie mam namysli tego gowna wiatrowkowego w millenium a strzelnice dla broni palnej z osiami na 100 m i wiecej ,z mozliwosciami rozgrywania zawood ipsc ,z mozliwoscia strzelania z broni dlugiej ,czarnoprochowej igladkolufowej,z mozliwoscia rozgrywania mistrzostw w trzelaniu do rzutkow??Powiecie ze w Goscinie buduja ,haha ale tam bedzie mozliwosc strzelania z krotkiej i dlugiej do 9 mm,hehe zenukace a co z rewolwerami czy pistoletami powyzej 9 mm np 45 ,czy magnum 44 ,a co z ipsc a co ze strzelbami??? jak mozna budowac nowy obiekt i tego nie uwzglednic !!! Czy jest ktos madry w starostwie zeby to naprawic??
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama