W tej prestiżowej imprezie rywalizowało blisko 200 karateków reprezentujących blisko 40 klubów z Rosji, Czech, Niemiec i Polski. Rywalizacja odbywała się w przepisach Kyokushin World Federation KWF i WKF World Karate Federation (karate olimpijskie). Kołobrzeg na tych zawodach reprezentowała 11-letnia Julia Iwan. Mieszkanka Ustronia Morskiego startowała w kategorii kata dziewcząt 10-11 lat.

Reprezentantka Kyokushin Karate Kołobrzeg Buntai w pierwszej turze Wykonując taikioku kata sono ni, otrzymała najwyższe noty i weszła do finału zawodów. Wykonane w finale pinian sono ni kołobrzeskiej zawodniczki sędziowie ocenili najwyżej. Tym samym młoda zawodniczka pokonując trzy rówieśniczki zajęła pierwsze miejsce w zawodach.

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama