W okresie od 11 do 22 Wrześnie 2017 prowadzone były zajęcia propagujące tenis ziemny wśród dzieci Szkół Podstawowych Kołobrzegu.
Była to już druga edycja kampanii tenisowej prowadzonej przez Akademię Sportu i Rekreacji Kołobrzeg pod patronatem Polskiego Związku Tenisowego i Prezydenta Kołobrzegu.  Udział w zajęciach wzięło łącznie 954 uczniów a wyniki z badań predyspozycji tenisowych sprawdzanych w trakcie zajęć przez prowadzącego trenera Piotra Mikulskiego wskazują, iż około 19% dzieci wykazuje odpowiednie zdolności  do rozpoczęcia efektywnej nauki dziecięcego tenisa ziemnego. Wszystkie dzieci z tak potwierdzonymi predyspozycjami zapraszamy w Sobotę 23 Września 2017 r. o godz. 11.00 na kort tenisowy w hotelu Arka Medical Spa na bezpłatne zajęcia organizacyjno-zapoznawcze.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama