Rewelacyjnie na zawodach w Luboniu zaprezentowali się zawodnicy Szczerek Fight Team Kołobrzeg. 23 września odbyła się tam VII edycja Puchar Polski w brazylijskim jiu-jitsu. w tej prestiżowej i znanej w całej Polsce imprezie imprezie rozgrywanej w miejscowej hali Widowiskowo- Sportowej wzięło udział kilku kołobrzeżan, którzy łącznie wywalczyli 4 medale.

Złoto w kategorii - 91,5 kg master białe pasy, po trzech zaciętych walkach wywalczył Konrad Potejko. W tej samej kategorii wagowej brązowy medal wywalczył Adam Skubisz. Dla drugiego z zawodników był to debiut w zawodach brazylijskiego jiu – jitsu.

W kategorii wagowej - 63 kg w grupie junior młodszy złoty medal wywalczyła Helena Wojakowska. W drodze po złoto Helena poradziła sobie z dwiema zawodniczkami. W kategorii wagowej - 54,5 kg swój debiut miała również Jagoda Paprzycka. Bilans walk Jagody to jedna wygrana i jedna porażka, co dało jej drugie miejsce i srebrny medal.

W rywalizacji wzięło udział również dwóch zawodników SFT - Jakub Andrzejczuk i Marcin Grzesik. Niestety nie udało im się zdobyć miejsc na podium. Zdobyli jednak cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Komentarze  
0 #1 Viva La JUDO 2017-09-27 10:12
sznurki ,jak każdy kto tam trenuje / trenował. Rok ,dwa lata i po chłopakach nie zostanie nawet szept tak jak po Fabianie który też tam trenował i miał osiągnąc sukcesy..no ale cóz nakrtotyki wygrały ,teraz chodzi ulicami i rozgląda się za co tu zacpac. Poza tym co roku nowi amatorzy u Szczerka ,tam nikt dlugo sie nie trzymal.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama