Po długiej wakacyjnej przerwie rusza III edycja Nadmorskiej Amatorskiej Ligi Badmintona. Rozgrywki jednego z najszybszych sportów „rakietowych” wedle zapowiedzi organizatorów mają rozpocząć się z końcem października.

Jeśli znajdą się chętni do udziału w zmaganiach z "nylonową lotką" to liga rozgrywana będzie w czterech kategoriach: gra pojedyncza kobiet, gra pojedyncza mężczyzn, gra podwójna mieszana oraz gra podwójna mężczyzn. Zapisy i informacje na temat ligi badmintona można uzyskać pod nr tel. 608 331 363, adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na stronie: www.badminton.kolobrzeg.pl. Zgłoszenia do rozgrywek są przyjmowane do 8 października.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama