W hali Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu odbył się Turniej Piłki Siatkowej Kadetów o Puchar Starosty Kołobrzeskiego. W rywalizacji oprócz gospodarzy: drużyny OPP Powiat Kołobrzeski wzięły dwa zespoły z województwa zachodniopomorskiego 3 zespoły: KS ZAK Espandon Pyrzyce, oraz KS Stocznia M&W.
Turniej miał charakter szkoleniowy i został zorganizowany w celu przygotowania zespołów do nadchodzących rozgrywek o mistrzostwo województwa w kategorii kadetów. System każdy z każdym/trzy sety bez względu na wynik/ z rundą rewanżowa - zapewniły wszystkim zespołom sporą dawkę grania na wysokim poziomie. Ostatecznie po zaciętej walce zwyciężył zespół KS Stocznia Darłowo przed KS żak Espadon Pyrzyce. Kołobrzeżanie zajęli trzecie miejsce, ale pomimo gorszej dyspozycji optymistycznie patrzą na nadchodzący sezon ligowy.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama