Kolejny sukces na swoim koncie zanotowali zawodnicy Szkółki Kolarskiej Kołobrzeskiego Towarzystwa Cyklistów. Tym razem młodzi kolarze z powodzeniem ścigali się na rowerach górskich podczas Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich MTB w Kwidzynie.
 Zawody rozgrywane były przez dwa dni.  W sobotę w Mistrzostwach Polski najlepiej z licznej grupy kołobrzeżan zaprezentowała się Kornelia Braun, która uzyskała dobry czas i zaszczytny i  tytuł II  V-ce Mistrza Polski. Tuz za podium uplasował się Miłosz Chmielewski, który ostatecznie zajął IV pozycje oraz Zuzia Iwicka. Młoda kolarka wywalczyła VI pozycję w zawodach. Drugi dzień to rywalizacja w wyścigu o Puchar Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki. Po bardzo trudnej walce  kołobrzeżanie na najwyższym miejscu podium stanęli w aż 3 kategoriach. Jakub Drwęcki wywalczył  I miejsce w kategorii wiekowej 2003-2004 oraz III miejsce w OPEN. Miłosz Chmielewski zajął I miejsce w kategorii 2006 -2005. Z kolei Kornelia Braun wywalczyła I pozycję w Kategorii  2006- 2005. pozostałe wyniki kołobrzeżan: Nikola Pszczoła 9 miejsce, Oliwier Serafin 17 miejsce, Wiktor Malinowski 24 miejsce, Oskar Cejmerowski 28 miejsce, Damian Kubiak 28 miejsce oraz Ethan Moses 44 miejsce.
Komentarze  
0 #1 Monte 2017-11-13 02:25
I think your page needs some fresh posts. Writing manually takes
a lot of time, but there is tool for this boring task, search for; Boorfe's tips unlimited content

Feel free to surf to my web site: Dacia04: https://Samara02.wix.com
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama