Aż 10 medali zdobyli kołobrzescy karatecy podczas XVIII WOM Kyokushin Karate w Szczecinku. W olimpiadzie, która odbyła się 30 września rywalizowało 255 zawodników z 14 klubów z województwa Zachodniopomorskiego.
Kołobrzeski Klub Kyokushin Karate BUNTAI reprezentowało dziesięcioro zawodników: Maciej Zienkiewicz, Bartosz Waligórski, Julia Iwan, Ola Vintoniv, Borys Pawlak, Zuzanna Piasecka, Malwina Orzeł, Jagoda Orzeł, Łucja Adaszyńska, Kołobrzeżanie łącznie wywalczyli 10 medali - 3 złota, 4 srebra i 3 brązy. Do stref medalowych dotarli: Julia Iwan zdobywając I miejsce kumite oraz I miejsce kata. Zuzanna Piasecka która wywalczyła II miejsce kumite i III miejsce kata, Karolina Zienkiewicz która stanęła na podium: I miejsce kumite, II miejsce kata. Jagoda Orzeł zajęła II miejsce w kategorii kumite. Równie dobrze wypadł Maciej Zienkiewicz, który uplasował się na III pozycji w kategorii kumite ora Bartosz Waligórski zdobywając II miejsce kumite. Ostatnia z medalistek - Ola Vintoniv, wywalczyła III miejsce w kumite.

jak podkreślił po zawodach trener Paweł Falko zawodnicy kołobrzeskiego klubu zrobili bardzo duży postęp, szczególnie grupa początkująca i nowi adepci. - Można śmiało powiedzieć że droga karate którą podążamy jest jak najbardziej właściwa. Wynik sportowy to jedno, ale postawa; postawa karateka na tatami i poza nią jest najważniejsza. Kołobrzescy zawodnicy dzielnie rywalizowali z najlepszymi karateka województwa, odnosząc mniejsze i większe sukcesy. Wszyscy pokonali najważniejszych i największych przeciwników; swój strach, niepewność - podsumował występ swoich podopiecznych P. Falko.
Komentarze  
0 #1 Damion 2017-10-15 16:58
I have noticed you don't monetize your blog, don't
waste your traffic, you can earn extra cash every month because you've got
hi quality content. If you want to know how to make
extra $$$, search for: Mrdalekjd methods for $$$

Also visit my website - FirstNatalia: https://10Esmeralda.blogspot.se
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama