Udane rozpoczęcie sezonu zanotowały najmłodsze podopieczne Ogniska Pracy Pozaszkolnej.
W miniony weekend kołobrzeska drużyna brała udział w II Ogólnopolskim Memoriale Piłki Siatkowej im. Danuty Fryszkowskiej w Radomiu. Podopieczne trenera Piotra Bogdanowicza w składzie: Wiktoria Greczyńska, Kornelia Andrysiak i Ewa Dzwolak zdobyły pierwsze miejsce, pokonując wszystkie dziesięć zespołów w kat. tzw "Trójek". Jest to kolejny sukces młodych adeptek UKS OPP na arenie ogólnopolskiej. Druga drużyna grająca w kat. "4" zajęła dobre piąte miejsce na szesnaście zespołów. Kołobrzeżanki wystąpiły w składzie Wacko Gabrysia, Michalak Nikola, Zug Emilia i Marczak Amelia.
Komentarze  
+8 #1 Danuta M 2017-10-06 11:47
Brawo dziewczęta!!!Jak widac dalej trzymacie bardzo wysoki poziom swoich umiejętności.Tyle zdobytych sukcesów to nie przypadek tylko wasza ciężka praca i miłośc do tego co robicie.Jak dla mnie jesteście chlubą OPP .Pozdrawiam Was gorąco jak i trenera życząc dalszych sukcesów."JESTEŚCIE WIELKIE"
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama