W hali Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Policach odbyły się konsultacje Kadry Województwa Zachodniopomorskiego Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Najlepsi uczniowie klas VII szkół podstawowych oraz II gimnazjów walczyli podczas dwóch treningów o miejsca w autokarze jadącym na początku listopada do Bydgoszczy na prestiżowy Regionalny Turniej Talentów SOS.
Siatkarze reprezentujący klasy sportowe SOS działające w kołobrzeskiej Szkole Podstawowej nr 1 oraz klub UKS OPP Powiat Kołobrzeski wywalczyli aż cztery nominacje! Odpowiednio po dwie w kategorii klas VII oraz II. Pod opieką trenera Mariusza Rzeszotka udział w konsultacjach wzięli: Jan Haldorsen, Kacper Szmagliński, Jakub Ponikiewski, Adam Karbarczyk, Kamil Świątkowski i Marek Tomaszewicz.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama