W ostatnich trzech tygodniach zawodniczki UKS OPP Powiat Kołobrzeski w ramach przygotowań do zbliżającego się sezonu ligowego wzięły udział w dwóch Turniejach Ogólnopolskich. Pierwszy z nich odbył się w Miastku, natomiast drugi w Szczecinie.
W każdym z Turniejów kołobrzeski klub reprezentowany był przez dwa zespoły, jeden w kategorii młodziczek, drugi w kategorii kadetek. Dziewczęta miały okazję zmierzyć się z rówieśniczkami z całej Polski i trzeba zaznaczyć, że spisały się w nich bardzo dobrze. Na Turnieju w Miastku rywalizowały miedzy innymi z drużynami z Gdańska, Słupska, Stężycy, Redy oraz Człuchowa , natomiast w Szczecinie z Opola, Warszawy, Kostrzynia, Zbąszynka i Gubina. W każdym z turniejów dziewczęta w ciągu trzech dni rozegrały minimum 7 spotkań, wyciągając wnioski po każdym z nich i prezentując coraz wyższy poziom sportowy.

Zawody w Miastku zakończyły się zdobyciem drugiego miejsca w kategorii kadetek, natomiast w kategorii młodziczek dziewczęta kołobrzeżanki wywalczyły czwartą pozycję Indywidualne wyróżnienia otrzymały Karolina Radomska oraz Marcelina Dobrowolska, a Nikola Stachniak została najlepszą atakującą turnieju.

Turniej w Szczecinie to 5 miejsce młodziczek oraz ósme kadetek i bardzo dobra postawa Nikoli Stefaniak oraz Julii Chorchos. Podopieczne Krzysztofa Ośliślok oraz Piotra Bogdanowicza w ten sposób zakończyły okres przygotowawczy do sezonu i z niecierpliwością oczekują inauguracji ligowych rozgrywek.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama