×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Instruktor sekcji szachowej Ogniska Pracy Pozaszkolnej - Leon Bręgoszewski uczestniczył w finale Mistrzostw Świata Seniorów + 50 i + 65 lat w Szachach. Prestiżowe zawody odbyły się w dniach 6-19 listopada we Włoszech. Kołobrzeżanin stoczył swoje boje w kategorii + 65 i mimo niekomfortowych warunków jakie stworzyli gospodarze udało mu się rozegrać kilka dobrych partii.
W pierwszej rundzie reprezentant OPP zremisował z mistrzem międzynarodowym z Francji, co zwiększyło nadzieje na kolejne zwycięskie partie z innymi zawodnikami. Jednak nie było łatwo i w ogólnej kwalifikacji na 174 zawodników, którzy wystartowali kołobrzeski weteran zajął dopiero 146 miejsce. W czasie trwania zawodów rozegrano również dwa turnieje błyskawiczne 3'2" na zawodnika oraz 5' na zawodnika. W obu turniejach kołobrzeski szachista wywalczył I miejsce do rankingu 1800 (ekspert) oraz 42 miejsce w klasyfikacji ogólnej.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama