×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
I edycję zawodów zaplanowano 17 grudnia w kołobrzeskiej Hali Milenium. Organizatorzy cały dochód z imprezy przeznaczą na Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kołobrzegu.
W rywalizacji może wziąć udział każdy chętny który choć trochę miał do czynienia z "nylonową lotką". Rywalizacja będzie odbywać się w kilkunastu kategoriach wiekowych. Przewidziano również rozgrywki deblowe kobiet, mężczyzn oraz par mieszanych. Już dziś wiadomo, że gościem specjalnym imprezy będzie Kamila Augustyn - Mistrzyni Polski i europy w Badmintonie.

Jak czytamy w komunikacie termin zgłoszeń mija w dniu 17 grudnia. Zapisy i informacje na temat zawodów można uzyskać pod nr tel. 608 331 363 lub pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama