×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ustroniu Morskim oraz Fundacja Pływamy i Ratujemy Ustronie Morskie byli organizatorami Mikołajkowych Zawodów Pływackich. Wzięli w nich udział zawodnicy najmłodszej grupy pływaków MKP Kołobrzeg. Wszyscy spisali się świetnie, ponieważ każdy wywalczył medal.

Listę medalistów otwiera Xymena Getka rocznik 2010, która wywalczyła złoto na 25m z przyborem oraz srebro na 25m stylem grzbietowym. Wśród chłopców rocznika 2010 Miłosz Mojsiewicz był drugi na dystansie 25m stylem grzbietowym. Wśród rocznika 2009 Dominika Mrożek zajęła pierwsze miejsce na dystansie 25m z przyborem i trzecie miejsce na 25m stylem grzbietowym. Wśród chłopców rocznika 2009 na 25m z przyborem najlepszy był Pietrzyk Mateusz, który wywalczył jeszcze brąz na 25m grzbietem. Łukasz Mieńciuk z tego samego rocznika był drugi na 25m z przyborem.


Wśród rocznika 2008 medale zdobywali Olaf Kosecki: złoto 25m z przyborem, srebro 25m grzbiet i Michalski Jakub, który zdobył srebro na 25m z przyborem i brąz na 25m grzbietem. Na Mikołajkach nie zabrakło oczywiście Św. Mikołaja, który miał prezenty dla wszystkich uczestników i wręczał medale. Młodzi podopieczni trener Adrianny Bręgoszewskiej - Szyszko bawili się bardzo dobrze zdobywając przy tym pierwsze medale.

Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama