×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Kilkunastu kołobrzeskich strzelców postanowiło zakończyć tegoroczne zmagania strzeleckie na krytej strzelnicy w Koszalinie. Najlepiej w zawodach wypadł Henryk Stranc który jest kandydatem na sportowca „niezłomnego „ 2017r. wg Gazety Kołobrzeskiej.

Kołobrzeżanin wygrał konkurencję pistoletową centralnego zapłonu i karabinu pneumatycznego , a w trzech innych konkurencjach zajmował dwa razy drugie oraz trzecie miejsce. W dwuboju w konkurencjach dokładnych był najlepszy. Nie zawiedli również pozostali zawodnicy KKS. Krzysztof Bonczek zajął ł drugie miejsce w pistolecie c.z. , a Jacek Niewegłowski takie samo w karabinie. Andrzej Borkowski okazał się najlepszy w konkurencji „złoty strzał” , a w pozostałych konkurencjach wraz z Piotrem Wolmanem uplasowali się tuż za podium. W rywalizacji wzięło udział łącznie 63 zawodników.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama