Dobiegła końca runda zasadnicza w rozgrywkach II ligi piłki siatkowej mężczyzn. Siatkarze UKS OPP Powiat Kołobrzeski w ostatnim meczu ulegli drużynie Womix NTS Trójce Nakło 2:3 /20:25, 19:25, 25:23, 25:22,14:16/.
Był to niezwykle zacięty i wyrównany pojedynek dwóch sąsiadów w tabeli. Po dobrej grze w końcówkach seta zagrywką i obroną pola pierwsze dwa sety padły łupem gości. Na szczęście podopieczni Waldemara Pancewicza wzięli się do roboty i to oni tryumfowali w kolejnych dwóch partiach meczu. Piaty set to bardzo wyrównana walka punkt za punkt - niestety dwa błędy w końcówce seta zadecydowały o porażce kołobrzeżan.

Aktualnie w tabeli drużyna OPP zajmuje 7 miejsce i w fazie play off spotka się z drużyną GKS Stoczniowiec Gdańsk. Walka o miejsce w pierwszej czwórce będzie do dwóch zwycięstw. Pierwszy mecz zaplanowano w Kołobrzegu 24 marca, natomiast drugi w Gdańsku 7 kwietnia.

Kołobrzeżanie w składzie: Jędrzej Śląski (kapitan) Jarosław Pankiewicz , Łukasz Grot , Adrian Bartnik, Damian Markiewicz , Adam Oleszuk, Krzysztof Zapaśnik, Sławomir Pyta , Maciej Zabłoski Jakub Gałaka (libero) Szymon Markowski(Libero) trenerzy Leszek Kowalewski Waldemar Pankiewicz .