W weekend, w Teresinie k. Warszawy odbył się IX Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera w łucznictwie. Bardzo dobrze spisała się grupa młodzików kołobrzeskiej Mewy.

Najlepiej z nich zaprezentował się Patryk Podbrzeski, który wywalczył zasłużone III miejsce. Czwarte miejsce w zawodach zajął jego klubowy kolega - Jakub Latkowski. W tej samej kategorii na 7. miejscu uplasował się Kacper Grzelak, natomiast Cyprian Bryndza zajął 12. lokatę. Wszyscy młodzicy Mewy Kołobrzeg ustanowili swoje rekordy życiowe.

W kategorii młodziczek, bardzo dobrze wypadła Adrianna Szustak. Młoda kołobrzeżanka zajęła 5. miejsce i jednocześnie ustanowiła swój nowy rekord życiowy. Julia Salicka zajęła 11. miejsce a kolejna zawodniczka Mewy - Zuzanna Błaszczyk uplasowała się na 28. miejscu. W kategorii juniorów młodszych, kołobrzeżanin Michał Fornal również ustanowił swój nowy rekord życiowy i ostatecznie zajął 9. miejsce.

W kategorii juniorek, zawodniczka MEWY Sandra Wacławek zajęła 7. miejsce, a Patrycja Jagła uplasowała się na 9. pozycji

. W kategorii juniorów, Jan Salicki zajął 9. miejsce, przegrywając w dogrywce jednostrzałowej zaledwie dwoma milimetrami. Bartłomiej Pawlicki oraz Maciej Usnarski uplasowali się na 17. miejscu.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama