×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Nie udało się wygrać siatkarzom OPP pierwszego meczu w ramach fazy play off II ligowych rozgrywek piłki siatkowej mężczyzn. Przeciwnikiem podopiecznych Waldemara Pankiewicza i Leszka Kowalewskiego w walce o mistrzostwo ligi był GKS Stoczniowiec Gdańsk. W hali SP nr 6 kibice byli świadkami niezwykle emocjonującego trwającego ponad 2 godziny spotkania.

Niestety tym razem szczęście uśmiechnęło się do gości, którzy pokonali kołobrzeski zespół wynikiem 3:2 ( 16:25,27:29,25:19,25:23,15:10). W całym spotkaniu w małej punktacji różnica wyniosła tylko 2 punkty (108:106). a o zwycięstwie zadecydowała praktycznie jedna piłka meczowa.

W fazie play off mecze rozgrywane są do dwóch zwycięstw a lepsza drużyna uzyskuje awans do pierwszej czwórki gr I z możliwością dalszej walki o pierwszą ligę. Kolejny mecz siatkarze OPP rozegrają już za tydzień w Gdańsku, Kołobrzeżanie liczą ,że zrewanżują się rywalom i wyrównają stan rywalizacji.

Skład OPP w meczu ze Stoczniowcem Gdańsk : Jędrzej Śląski, Adrian Bartnik , Daniel Zabłocki, Jarosław Pankiewicz, Łukasz Grot , Krzysztof Zapaśnik , Adam Oleszuk , Damian Markiewicz , Maciej Zabłocki , Jakub Gałka (Libero) Szymon Markowski (Libero). Trenerzy Waldemar Pankiewicz ,Leszek Kowalewski.
system.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama