Trzech podopiecznych trenera Damiana Mieczkowskiego walczyło o medale na prestiżowych Mistrzostwach Polski Muay Boran - wersji Mauy Thai, w której dozwolone są uderzenia łokciami, kolanami oraz Wszystkie techniki ręczne, nożne a także rzuty. III edycja tej imprezy odbyła się w Słupsku.
W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z całej Polski reprezentujący mocne ośrodki sportów walki m.in. z Olsztyna, Łodzi, Elbląga oraz Słupska. Na tle innych kołobrzeżanie spisali się znakomicie zdobywając 1 złoty i 2 srebrne medale. Niestety w jednej z walk zawodnicy Bersekers Team Kołobrzeg musieli się spotkać w wielkim finale.

"Bratobójczy" pojedynek z klubowym kolegą odbył się w kategorii 72 kg. Po jednej z najlepszych walk całych mistrzostw Patryk Smoleński pokonał Patryka Stańka i obaj kołobrzeżanie stanęli na dwóch pierwszych miejscach podium.

Równie dobrze w zawodach zaprezentował się Tomasz Woźniak. Młody zawodnik w kategorii do 63 kg wywalczył srebrny medal. Kołobrzeżanin w finale musiał uznać wyższość faworyzowanego rywala miejscowych, z którym ostatecznie przegrał na punkty 2:1.

Po udanych zawodach w Słupsku podopieczni Damiana Mieczkowskiego, rozpoczęli przygotowania do Mistrzostw Polski w kickboxingu, które już 9 czerwca odbędą się w Suszu.