Zawodnicy Klubu Strzeleckiego ponownie brali udział w zawodach. Część zawodników strzelała na lokalnych zawodach w Bobolicach, a inni zawodnicy wybrali zawody ogólnopolskie ”I Rundy Pucharu Polski” w Bydgoszczy.
W obu imprezach zaprezentowali się bardzo dobrze przywożąc do Kołobrzegu puchary, dyplomy oraz medale.

W Bydgoszczy kołobrzescy strzelcy rywalizowali się z krajową elitą strzelecką. Najwyższą lokatę wywalczył strzelec o specjalności karabinowej Jacek Niewęgłowski . Kołobrzeżanin zajął trzecie miejsce w trudnej konkurencji z trzech postaw (leżąc ,klęcząc i stojąc).

Równie dobrze zaprezentowali się inni zawodnicy Kołobrzeskiego Klubu Strzeleckiego. W konkurencji pistoletu dowolnego strzelając w kal. 5,6 mm do tarcz na odległości 50m Sławomir Antos zajął 5 miejsce ,tracąc tylko 1 punkt do miejsca na podium. W pistolecie sportowym zajął 12 miejsce. Z popularnego pneumatyka 40 strzałów najlepiej wypadł Krzysztof Łupina zajmując 7 miejsce, Sławomir Antos 14 miejsce, Bożena Pankowska 19. Piotr Wolman 29, Dariusz Stegienta 61.
W Bobolicach z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości nie zabrakło kołobrzeżan. Na szczególną uwagę zasługuje Zbigniew Januszkiewicz , jest to zawodnik z krótkim stażem strzeleckim ale z zawodów na zawody uzyskuje duży postęp swoich wyników. Tym razem zaskoczył wszystkich i wygrał konkurencję z karabinu centr. zapłonu. Jest to jego pierwszy puchar za zajęcie 1 miejsca, który zajmie przygotowane miejsce na półce. W drugiej konkurencji karabinowej mniejszego kalibru w czołówce listy znaleźli się Mikołaj Drewa (rekord życiowy)2 miejsce , oraz Konrad Drobek 4 miejsce.

Jak widać nowi członkowie klubu podnoszą swoje kwalifikacje pod okiem doświadczonych już kolegów ,którzy służą zawsze radą co do techniki strzelania jak i zakupu nowego sprzętu