×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
To kolejny bardzo udany występ "Wolniaków" z UKS Zapasy Kołobrzeg. W miniony weekend wzięli oni udział w mocno obsadzonym turnieju w Lubichowie . Na pomorskich matach reprezentowało kołobrzeski klub pięcioro zawodników.
Kolejno w zawodach zaprezentowali się w kategorii do 26 kg Wiktor Socha , 38 kg Alex Tomczak , 52 kg Sebastian Kostrubiec , 57 kg Mateusz Rajkowski oraz do 85 kg Patryk Mirecki. Łącznie młodym zapaśnikom udało się zdobyć 3 złote oraz jeden brązowy medal. Jak ocenia trener Adam Bieńkowski - Chłopaki spisali się wzorowo nie dając szans na wygraną swoim przeciwnikom . - Tylko Wiktor Socha przegrał swoje walki ale tylko dlatego że przeciwnicy ważyli o 5 kg więcej , samą jego postawę oceniam na mistrzowską - dodaje A. Binkowskii. Kolejny start kołobrzeżan już za tydzień w Pyrzycach.
Komentarze  
0 #1 bulpoidifal1985@gmail.com 2018-05-24 19:15
Ваша идея просто отличная Рад был показать свой сайт накрутить комментарии вконтакте http://jet-s.ru/nakrutka-kommentariev
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama