12 maja w Szczecinie 12 zakończyła się Zachodniopomorska Liga Pływacka. IV edycja obfitowała w bardzo dobre wyniki kołobrzeskich pływaków z roczników 2007 i 2008.
Medale do Kołobrzegu przywieźli przywieźli Blanka Biedrzycka - srebro na 50m stylem grzbietowym i brąz na 100m stylem zmiennym oraz Aleksander Pujanek - brąz na 100m stylem klasycznym.

Dobrze spisali się także Szymon Biłeńki, Alan Fedasz i Kornelia Żurowicz, którzy zajmowali miejsca w pierwszych dziesiątkach swoich konkurencji. Zawody w Szczecinie były podsumowaniem czterech edycji startów młodych pływaków. W klasyfikacji finałowej trzecie miejsce w roczniku 2008 wśród dziewcząt zajęła Blanka Biedrzycka, a wśród chłopców Alan Fedasz był piąty.

W roczniku 2007, trzecie miejsce po czterech edycjach zawodów zajął Szymon Biłeńki, a na czwartym miejscu został sklasyfikowany Aleksander Pujanek.

Zachodniopomorska Liga Pływacka była najważniejszą imprezą pływacką w województwie dla roczników 2007 i 2008, dlatego bardzo cieszą tak wysokie miejsca zajęte przez zawodników MKP Kołobrzeg.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl