Ognisko Pracy Pozaszkolnej organizuje kolejny już rok z rzędu turniej siatkówki plażowej. 28 maja od godziny 16.00 na plaży w okolicach Kamiennego Szańca rozpoczną się zawody, które oprócz wartości sportowych mają realizować Miejski Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Turniej jest otwarty dla wszystkich. Na antyalkoholowe zawody organizatorzy zapraszają chłopców i dziewczęta z podstawówek oraz szkół ponadpodstawowych. To właśnie w tych dwóch grupach wiekowych będą zmagać się zgłoszone ekipy. Drużyny można rejestrować w siedzibie OPP na ulicy Mazowieckiej 1, pod numerem telefonu (94) 7220512, oraz od godziny 15.30 w dniu rozpoczęcia zawodów.

System rozgrywek będzie uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn. Jak zapowiadają organizatorzy zawody będą rozgrywane według przepisów Polskiego Związku Piłki Siatkowej Plażowej. Na uczestników turnieju Czekają dyplomy i nagrody rzeczowe.

Organizatorami wydarzenia są kołobrzeski MOSiR, Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz drużyna UKS OPP.
Komentarze  
0 #1 Pijus 2018-06-03 18:47
Antyalkoholowy?!
Strach pomyśleć jaka była frekwencja 8)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama