W weekend, w Dobrcz odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Bardzo dobrze spisali się łucznicy MEWY Kołobrzeg.
W kategorii młodzik – chłopcy, pierwsze miejsce zajął Kacper Grzelak, ustanawiając swój nowy rekord życiowy równy 636 punktów. Drugie miejsce zajął Patryk Podbrzeski z wynikiem 611 pkt. Trzeci był Jakub Latkowski – 600 pkt.

Pozostali zawodnicy MEWY uplasowali się na miejscach:
10. Cyprian Bryndza,
13. Mateusz Kucharczyk,
16. Bartosz Mielniczuk.

Drużyna młodzików w składzie Grzelak, Podbrzeski, Latkowski zajęła 1. miejsce. Drużyna chłopców w składzie Bryndza, Kucharczyk oraz Mielniczuk zajęła 4. miejsce. Drugie miejsce zajęła drużyna MRKS Gdańsk, a trzecie BKS Bydgoszcz.

W kategorii młodziczek, 3. miejsce zajęła kołobrzeżanka Adrianna Szóstak z wynikiem 598 pkt. Zawody wygrała Kinga Tomaszewicz (MRKS Gdańsk) z wynikiem 627 pkt. Pozostałe zawodniczki

MEWY zajęły:
7. miejsce Weronika Stoma (542 pkt.),
8. Julia Salicka,
15. Zuzanna Błaszczyk oraz
18. Joanna Salwiczek.

Drużyna młodziczek w składzie Szóstak, Stoma, Salicka, Błaszczyk zdobyła złoty medal.

Zawodnicy MEWY Kołobrzeg wygrali międzywojewódzką kwalifikację klubową, a w kwalifikacji wojewódzkiej zajęli drugie miejsce (1. miejsce zajęło województwo pomorskie).