W weekend, w Warszawie odbył się XXXV Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej w łucznictwie. Impreza zakończyła się ogromnym sukcesem dla jednej z Łuczniczek kołobrzeskiej Mewy.

Sandra Wacławek bo o niej mowa w kategorii juniorek, wygrywając w pojedynku finałowym z Aleksandrą Paczulską - reprezentantką Marymont Warszawa) zajęła zasłużone I miejsce w zawodach.

Równie dobrze w zawodach zaprezentowała się inna zawodniczka Mewy - Ewelina Syldatk. Młoda Łucznika w kategorii juniorek po zaciętych pojedynkach uplasowała się ostatecznie na 9. pozycji. 17. miejsce zajęła również Patrycja Jagła.

W kategorii juniorów, zawodnik MEWY Maciej Usnarski zajął 9. miejsce. Z kolei w kategorii juniorów młodszych Michał Fornal. zajął, 9. pozycję zajął Michał Fornal.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl