Hala sportowa SP 6 w Kołobrzegu gościła siatkarskie zespoły II ligowe z Żagania Gdańska i Kołobrzegu Doszło do 3 bardzo zaciętych i wyrównanych pojedynków stojących na wysokim poziomie sportowym . W pierwszym UKS OPP Powiat Kołobrzeski pokonał GKS Stoczniowiec Gdańsk 3:2 (25:15,25:22,19:25,17:25,15:12)

Równie emocjonujący i wyrównany przebieg miała mecz WKS Sobieski Żagań - UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3:2 (25:20,20:25,20:25,26:24,16:14) Kołobrzeżanie w 4 secie prowadzili 24:21 jednak nie udało im się wykorzystać żadnej z trzech piłek popełniając 2 błędy w ataku (aut i siatka) oraz błąd w odbiorze, podobna sytuacja miała miejsce w piątym secie tu przy wyniku 14;13 dla Kołobrzegu atak w siatkę doprowadził do remisu i wygranej zespołu z Żagania 16:14.

W ostatnim meczu GKS Stoczniowiec Gdańsk zmierzył się z WKS Sobieski Żagań 0:3 ( 20:25,21:25,22:25) Klasyfikacja końcowa 1 WKS Sobieski Żagań 2 UKS OPP Powiat Kołobrzeski 3 GKS Stoczniowiec Gdańsk .

Kołobrzeżanie wystąpili w składzie : Jędrzej Śląski (kapitan) Sławomir Pyta , Jakub Kopiński , Wojciech Płażewski , Adrian Bartnik, Konrad Paśnik , Jarosław Pankiewicz, Łukasz Grot , Damian Markiewicz , Krzysztof Zapaśnik , Adam Oleszuk , Kacper Jakubowski (libero) trenerzy Waldemar Pankiewicz Leszek Kowalewski