W weekend, w Głuchołazach odbyły się Mistrzostwa Polski Studentów w łucznictwie. Bardzo dobrze w tych zawodach zaprezentowała się zawodniczka Mewy - Oliwia Śliwiana. Młoda łuczniczka po bardzo dobrych pojedynkach wywalczyła vice mistrzostwo Polski w drużynie mieszanej (mikst) razem z zawodnikiem SURMY Poznań, Mateuszem Molakiem.

Zawodnicy reprezentowali Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pierwsze miejsce zajęła drużyna studentów reprezentująca Politechnikę Łódzką w składzie Adrianna Śmiałkowska oraz Michał Basiuras. Z kolei Brąz zdobył mikst Uniwersytetu Łódzkiego w składzie Anna Górska oraz Kamil Siczak. Oliwia Śliwiana indywidualnie po odległościach 2 x 70 m, zajęła 8. miejsce z wynikiem 599 pkt.

Komentarze  
0 #1 radomir 2018-10-06 20:00
Konwent Wójtów to PiS bis. Warto o tym już teraz wiedzieć.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama