W drugiej kolejce spotkań II ligi Kołobrzeżanie wyjechali na mecz do Zielonej Góry na spotkanie z tamtejszym KU AZS Zielona Góra .

Już pierwszy set zapowiedział duże emocje w tym spotkaniu ostatecznie po 30 minutach zwyciężyli gospodarze 25:22. Równie zacięty przebieg miły 3 kolejne sety 23:25,23:25,25:23 dopiero w ostatnim secie zawodnicy UKS OPP zdominowali gospodarzy i otworzyli seta wynikiem 4:0 następnie 6:2 , przy zmianie stron na tablicy widniał wynik 8:4 . minimalne rozprężenie w samej końcówce i z wyniku 14:8 zrobiło się 14:11 . Czas dla UKS OPP uspokojenie zespołu i ostatnia akcja zakończona atomowym atakiem Bartłomieja Sikorskiego zakończyła spotkanie .

Wynik Końcowy 3:2 (22:25,25:23,25:23,22:25,15:11) dla UKS OPP Powiat Kołobrzeski

Skład UKS OPP Powiat Kołobrzeski : Jędrzej Śląski (kapitan) Jarosław Pankiewicz, Damian Markiewicz , Bartłomiej Sikorski, Adrian Bartnik, Jakub Kopiński, Konrad Paśnik , Adam Oleszuk, Krzysztof Zapaśnik , Łukasz Grot (Libero) Trenerzy Waldemar Pankiewicz Leszek Kowalewski

Kolejne spotkanie po przerwie spowodowanej wycofaniem zespołu Dragon Dobre Kołobrzeżanie rozegrają 20 października w Policach z tamtejszym SMS Police .