"Czarodzieje z wydm" rozpoczeli przygotowania do I ligowych rozgrywek koszykarzy. W miniony weekend zespół trenera Pawła Blechacza rozpoczął dwutygodniowy obóz w pobliskim Gościnie. Na zgrupowaniu znaleźli się wszyscy zawodnicy z ważnymi kontraktami: Łukasz Bodych, Daniel Grujić, Dawid Neumann, Paweł Dzierżak, Patryk Przyborowski oraz dwaj nowi zawodnicy. Jest to 19-letni rzucający Szymon Ryżek oraz wypożyczony ze Spójni Stargard silny skrzydłowy Paweł Bodych młodszy brat Łukasza.

W kadrze znaleźli się również wychowankowie Adrian Małetko, Gracjan Dobriański oraz trójka juniorów Kotwicy: Dawid Gajkowski, Marcin Kolek oraz Paweł Banachowicz. Do drużyny dołączy także Paweł Pawłowski. Będzie to 3 sezon dla doświadczonego silnego skrzydłowego w barwach Kotwicy.

Na obozie brakuje kapitana Dawida Mieczkowskiego, z którym trwają nadal negocjacje nowego kontraktu. W trakcie dwutygodniowego obozu podopieczni trenera Blechacza rozegrają dwa sparingi. Pierwszy ze Spójnią w Stargardzie (17 sierpnia) oraz drugi z Gryfem w Goleniowie (22 sierpnia)

Komentarze  

0 #1 Kotwa 2017-08-16 16:31
Droga redakcjo,ENERGA KOTWICA KOŁOBRZEG.Pierwszy mecz 23.09 z Poznaniem.
Cytować
+1 #2 ONUFRY 2017-08-16 19:51
Po co trzyma się Dawida Neumanna?
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama