zwartą porażkę z rzędu zanotowali na swoim koncie koszykarze Energi Kotwicy Kołobrzeg. W sobotę podopieczni Pawła Blechacza przegrali na wyjeździe z drużyną AZS Politechniki Kraków 87:62.

Gospodarze od pierwszej do ostatniej minuty dominowali na boisku i nie dali za bardzo pograc Kotwicy, . Podopieczni Rafała Knapa do przerwy prowadzili już 45:24 i z dużym spokojem mogli grać po zmianie stron. Ostatecznie R8 Basket AZS Politechnika wygrała 87:62, a 24 punkty i 6 zbiórek w 21 minut miał Jakub Załucki. Najwięcej punktów dla "Czarodziei z Wydm" bo aż 21 zdobył Patryk Przyborowski.

R8 Basket AZS Politechnika – Energa Kotwica Kołobrzeg 87:62 (22:12, 23:12, 27:24, 15:14)

R8 Basket: A. Załucki 24, Hicks 18, Malczyk 10, Pełka 9, Kwiatkowski 7, J. Załucki 7, Sasnal 6, Dłuski 6.

Kotwica: Przyborowski 21, Dzierżak 12, Grujić 10, Ł. Bodych 8, Suliński 5, P. Bodych 4, Ryżek 2.