×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Po powrocie Szymona Rducha do drużyny "Czarodziei z Wydm", I-ligowiec zdecydował się podpisać kontrakt z kolejnym zawodnikiem. Tym razem do ekipy dołącza młody, 21-letni Maciej Żmudzki. Mierzący 206 cm wzrostu koszykarz, grający na pozycji 4-5, w ubiegłym sezonie zadebiutował w PLK w barwach Trefla Sopot. Chociaż zawodnik początkowo zdecydował się na kontynuację współpracy z klubem z Sopotu, to władze Trefla jednak zdecydowały się wypożyczyć zawodnika do kołobrzeskiej drużyny. Jego zadaniem będzie więc wzmocnienie drużyny pod koszem, a także tymczasowe zastąpienie kontuzjowanego Łukasza Bodycha.
Komentarze  
+1 #1 kotwa 2017-11-25 10:17
Rduch to nie wzmocnienie ale osłabienie
Cytować
+2 #2 Kotwa 2017-11-27 11:11
Cytuję kotwa:
Rduch to nie wzmocnienie ale osłabienie

Wczoraj już pomógł w wygranej,a bedzie z każdym kolejnym meczem tylko lepiej.
Cytować
+2 #3 autor 2017-11-27 19:09
Mój tekst został właściwie żywcem przekopiowany na wasz portal. Ludzie tak chętnie tu wchodzą, a was nie stać na to, by napisać coś samodzielnie. Wstyd, że nazywacie siebie dziennikarzami, a tak naprawdę przypisujecie sobie teksty czyjegoś autorstwa, bez podania źródła czy chociażby przeredagowania ich.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama