×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Położony na granicy z Czechami Prudnik to ostatnie miejsce, do którego udadzą się koszykarze Kotwicy. Celem tego wyjazdu jest podtrzymanie dobrej passy i ustrzelenie „hat-tricka” na koniec bieżącego roku.

Pogoń Prudnik aktualnie zajmuje 13 miejsce z 5 zwycięstwami i 9 porażkami na koncie. Trudno jednak ocenić szanse kołobrzeskich graczy, bo obie drużyny zmierzyły się ze sobą dwukrotnie, a bilans meczowy wynosi 1-1. W Kołobrzegu wygrała Kotwica, natomiast w Prudniku podopieczni Pawła Blechacza doznali 22-punktowej porażki.

Główne role w zespole Pogoni odgrywają bardzo doświadczeni zawodnicy, 40-letni Grzegorz Mordzak oraz 34-letni Piotr Zieliński. W zestawieniu z nimi podstawowi gracze Kotwicy: Paweł Dzierżak, Szymon Ryżek i Maciej Żmudzki wyglądają jak juniorzy. Trzeba jednak pamiętać, że bardzo często to w młodości upatruje się szans na zwycięstwo. Motor napędowy Kotwicy (Paweł Dzierżak) w pojedynkę potrafi rozstrzygać losy meczu (średnia punktowa 10,6 pkt./mecz) lub uruchomić partnerów (średnia asyst 6,3 asysty/mecz – 2 miejsce w lidze). Pod tablicami szaleć powinien natomiast Łukasz Bodych (średnia punktowa 12,2 pkt./mecz a średnia zbiórek to 8,75 zbiórki/mecz – 3 miejsce w lidze).

Mecz w Prudniku rozpocznie się w najbliższą sobotę o godzinie 17:30. Będzie to przedostatnia kolejka zmagań pierwszoligowych.
Komentarze  
+3 #1 poprawka 2017-12-16 10:47
Poprawcie tytuł
Cytować
+8 #2 kotwa 2017-12-17 15:11
W Prudniku dostaliśmy srogie lanie
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama