×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Nie udał się występ koszykarzy Kotwicy przed własna publicznością. W sobotę podopieczni Pawła Blechacza przegrali we własnej hali z drużyna Śląska Wrocław 82:77.

Pierwszy punkt w meczu z linii rzutów osobistych rzucił Karol Michałek, natomiast dla Kotwicy pierwsze punkty rzucił Daniel Grujić. Było to jedyne prowadzenie Kotwicy w tym meczu . Do 8 minuty kwarty walka była w miarę wyrównana, natomiast w ostatnich 2 minutach rywal przycisnął i kończył 1 kwartę z 8 punktową zaliczką.

Do połowy 2 kwarty inicjatywa należał do Śląska co skutkowało najwyższym prowadzeniem w meczu (19:31) . Wtedy też Czarodzieje wzięli się za odrabianie strat rzucając 10 punktów z rzędu.

O ile 1 i 2 kwarta kończyła się wyraźnym prowadzeniem jednego zespołu (20:12 dla Śląska w 1 kwarcie i 21:15 dla Kotwicy w 2 kwarcie) to trzecia i czwarta kwarta były zdecydowanie bardziej wyrównane (23:21 i 24:23 dla Śląska w 3 i 4 kwarcie). Mecz przebiegał na zasadzie zrywów. Co wrocławianie „odskoczyli" na kilka punktów to zawodnicy z Kołobrzegu niwelowali przewagę. Na 3 minuty i 46 sekund do końca celnym rzutem osobistym na jeden punkt straty do rywala zbliżyła się Kotwica (stan 70:71). Od tego momentu do końca meczu oglądaliśmy nerwówkę w wykonaniu obu drużyn. wykorzystali to jednak lepiej goście, którzy lepiej rzucali rzuty wolne w końcówce spotkania, Tym samy przypieczętowali oni swoje zwycięstwo nad słabiej dysponowana tego dnia Kotwicą.

Energa Kotwica Kołobrzeg – WKS Śląsk Wrocław 77 : 82 (12:20, 21:15, 21:23, 23:24)

Kotwica: Szymon Rduch 16 pkt., Patryk Przyborowski 16 pkt., Daniel Grujić 11 pkt., Szymon Ryżek 10 pkt., Paweł Dzierżak 10 pkt., Łukasz Bodych 8 pkt., Paweł Pawłowski 2 pkt., Maciej Żmudzki 2 pkt., Dawid Neumann 2pkt., Gracjan Dobriański 0 pkt. Śląsk: Jan Grzeliński 21 pkt., Aleksander Dziewa 17 pkt., Mateusz Stawiak 11 pkt., Jakub Musiał 8 pkt., Tomasz Żeleźniak 7 pkt., Marcin Bluma 7 pkt., Marcin Pławucki 5 pkt., Mikołaj Ratajczak 3 pkt., Karol Michałek 3 pkt.
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama