Nie udał się mecz "Biało-niebieskim" przed własną publicznością. Podopieczni Ryszarda Wieczorka tylko zremisowali z Rozwojem Katowice 1:1. Spotkanie obiecująco rozpoczęło się dla Kotwicy. To oni częściej byli przy piłce i operowali nią na połowie gości. Z optycznej przewagi nic jednak nie wynikało. Czujność bramkarza przyjezdnych sprawdził m.in. Mateusz Świechowski. Zawodnik Kotwicy oddał silny strzał z rzutu wolnego, lecz piłkę na rzut rożny odbił Bartosz Soliński.

Po drugiej stronie boiska świetną okazję miał Damian Kowalczyk. Napastnik gości łatwo przedostał się w pole karne i miejscowi tylko dzięki wzorowej interwencji Roberta Błąkały nie przegrywali 0:1. W rewanżu celnie główkował Piotr Giel, jednak prosto w bramkarza przyjezdnych. Końcowe fragmenty pierwszej połowy popsuła spora liczba przewinień.


Druga połowa niestety nie pomyśli zaczęła się dla kołobrzeżan. Michał Płonka idealnie huknął tuż zza szesnastki i Rozwój od 50. minuty był lepszy o gola. Po godzinie gry niebezpieczny strzał oddał Łukasz Kacprzycki. Niestety znów czujny w bramce był Bartosz Soliński. W 66. minucie mogło być po meczu. Filip Kozłowski w klarownej sytuacji oddał zbyt lekki strzał i gospodarzy uratował Błażej Chouwer, który wybił futbolówkę z linii bramkowej. Okazja ta szybko zemściła się na przyjezdnych. Mateusz Świechowski uderzył bezpańską piłkę zza pola karnego i pokonał bramkarza gości. Losy spotkania mógł odwrócić Sebastian Bartlewski, jednak po jego próbie piłka nieznacznie minęła bramkę. Mecz zakończył się remisem.

Kotwica aby realnie myśleć o utrzymaniu musi wygrywać przede wszystkim u siebie. Teraz kołobrzeżanie musza szukac punktów na wyjeździe Najbliższą okazja nadaży się 22 kwietnia w meczu wyjazdowym z Błękitnymi Stargard.


Kotwica Kołobrzeg 1-1 Rozwój Katowice

Mateusz Świechowski 70 - Michał Płonka 50
Kotwica: 25. Robert Błąkała - 4. Błażej Chouwer, 26. Arkadiusz Lewiński, 23. Wiktor Witt, 8. Piotr Azikiewicz - 22. Bartosz Biel, 19. Sebastian Bartlewski, 18. Mateusz Świechowski, 17. Eryk Sobków (67, 11. Krystian Sanocki), 7. Łukasz Kacprzycki (67, 16. Mateusz Janeczko) - 9. Piotr Giel.

Rozwój: 1. Bartosz Soliński - 6. Damian Mielnik (35, 14. Bartosz Jaroszek), 3. Michał Czekaj, 19. Sebastian Murawski, 18. Marcin Kowalski - 25. Filip Kozłowski, 27. Michał Płonka, 20. Sebastian Szczepański (65, 11. Dawid Przezak), 21. Bartosz Rutkowski (69, 16. Michał Trąbka), 15. Grzegorz Marszalik - 7. Damian Kowalczyk (46, 26. Bartosz Sobotka).

żółte kartki: Lewiński - Murawski, Kowalczyk, Marszalik, Kozłowski.

sędziował: Szymon Lizak (Poznań).



IMG_0730
IMG_0733
IMG_0737
IMG_0738
IMG_0739
IMG_0740
IMG_0743
IMG_0748
IMG_0750
IMG_0768
IMG_0769
IMG_0770
IMG_0771
IMG_0775
IMG_0778
IMG_0779
IMG_0782
IMG_0783
IMG_0786
IMG_0788
IMG_0797
IMG_0799
IMG_0801
IMG_0804
IMG_0807
IMG_0809
IMG_0811
IMG_0819
IMG_0821
IMG_0825
IMG_0826
IMG_0828
IMG_0830
IMG_0832
IMG_0835
IMG_0846
IMG_0848
IMG_0856
IMG_0863
IMG_0866
IMG_0868
IMG_0873
IMG_0876
IMG_0881

Komentarze  

0 #1 miejscowy 2017-04-14 22:36
Poziom ligii okręgowej nic dodac nic ując tyle mam do powiedzenia obie drużyny nic nie pokazały ani kotwica ani rozwój nie wiem jak rozwój w I lidze grał chyba sami tego do końca nie wiedzą cienizna dno i nic więcej z taką grą III liga już jest zaklepana a co Wieczorek na ławce trenerskiej robi ????????
Cytować
+5 #2 Kastor 2017-04-15 11:35
Drodzy Kibice,Szanowni Kołobrzeżanie!Proszę o zachowanie spokoju.Jak w wywiadzie przekazał Prezydent Gromek :Modlę się żeby Kotwica wygrała. Tak więc nie widzę powodu do paniki.Błaszczak,społecznik,profesjonalista (w branży meblarskiej),uczciwy,POczciwy,POsłuszny,POkorny,to Prezes będący gwarancją p.Gromka na godne uczczenia 70 lecia istnienia klubu.
Kibiców i sympatyków Kotwicy uprasza się o POgratulowanie,POparcie,POlubienie i POklask dla wyboru Prezydenta Gromka POparcia dla Prezesa Błaszczaka.POmódlmy się może POmoże... :lol:
Cytować
+8 #3 Jr 2017-04-15 17:24
Witaj III ligo ,a kto wie może i IV bo 90 % zawodników pryśnie z Kotwicy ,i będzie problem ze składem na III ligę
Cytować
+5 #4 Tuitam 2017-04-15 17:53
Zawodnicy Kotwicy! Do zdobycia 24 punkty.Zróbcie męskie spotanie i pomyślcie,ze wiekszośc z was nie znajdzie miejsca w innych klubach 2-go ligowych jesli spuścicie nas do 3 ligi.Pokazcie nam itrenerowi,ze do końca będziecie walczyc.bo Kołobrzeg przy waszym udziale nie zasługuje na obciach.Zeby po 3 latach gry na szczeblu centralnym ta katastrofa byLa waszym udziałem.A wi ec do roboty i do skcesu w Stargardzie,stac was na to!!!.
Cytować
+3 #5 kr82 2017-04-15 22:43
Cytuję miejscowy:
Poziom ligii okręgowej nic dodac nic ując tyle mam do powiedzenia obie drużyny nic nie pokazały ani kotwica ani rozwój nie wiem jak rozwój w I lidze grał chyba sami tego do końca nie wiedzą cienizna dno i nic więcej z taką grą III liga już jest zaklepana a co Wieczorek na ławce trenerskiej robi ????????

Ależ z ciebie cienizna w rozumowaniu, ty naprawdę uważasz, że Katowiczanie grali w poprzednim sezonie w tym samym składzie? A co do Wieczorka zawodnika oraz trenera drużyn ekstraligowych, to co ma zrobic, z gówna bata też nie ukręcisz
Cytować
0 #6 Ryu 2017-04-16 12:01
Cieniasy!!!
Cytować
-1 #7 miejscowy 2017-04-16 21:15
Cytuję kr82:
Cytuję miejscowy:
Poziom ligii okręgowej nic dodac nic ując tyle mam do powiedzenia obie drużyny nic nie pokazały ani kotwica ani rozwój nie wiem jak rozwój w I lidze grał chyba sami tego do końca nie wiedzą cienizna dno i nic więcej z taką grą III liga już jest zaklepana a co Wieczorek na ławce trenerskiej robi ????????

Ależ z ciebie cienizna w rozumowaniu, ty naprawdę uważasz, że Katowiczanie grali w poprzednim sezonie w tym samym składzie? A co do Wieczorka zawodnika oraz trenera drużyn ekstraligowych, to co ma zrobic, z gówna bata też nie ukręcisz

A co do Wieczorka to on z ekstraklasy spuścił Odrę Wodzisław, Górnika Zabrze ,Limanovię Limanowa więc on nie jest takim super trenerem a ciekawe czemu Legionovia się go pozbyła ????????????
Cytować
-1 #8 kotwa 2017-04-19 18:05
Cytuję miejscowy:
Cytuję kr82:
Cytuję miejscowy:
Poziom ligii okręgowej nic dodac nic ując tyle mam do powiedzenia obie drużyny nic nie pokazały ani kotwica ani rozwój nie wiem jak rozwój w I lidze grał chyba sami tego do końca nie wiedzą cienizna dno i nic więcej z taką grą III liga już jest zaklepana a co Wieczorek na ławce trenerskiej robi ????????

Ależ z ciebie cienizna w rozumowaniu, ty naprawdę uważasz, że Katowiczanie grali w poprzednim sezonie w tym samym składzie? A co do Wieczorka zawodnika oraz trenera drużyn ekstraligowych, to co ma zrobic, z gówna bata też nie ukręcisz

A co do Wieczorka to on z ekstraklasy spuścił Odrę Wodzisław, Górnika Zabrze ,Limanovię Limanowa więc on nie jest takim super trenerem a ciekawe czemu Legionovia się go pozbyła ????????????

Dlaczego kłamiesz? Żadnej z tych drużyn nie spuścił do niższej klasy. Odrę Wodzisław prowadził od 2001 do 2004, zdobywając w 2001 mistrza jesieni.W 2004 odszedł do Korony Kielce z którą awansował do I ligi, a w 2006 dotarł z nią do finału Pucharu Polski. Od 1 czerwca 2007 do września 2008 prowadził Górnik Zabrze, więc nie mógł go spuścic tuż po rozpoczęciu sezonu. Od 3 listopada 2008 do 26 września 2009 ponownie trenował Odrę, więc też nie mógł po kilku kolejkach jesienią spaśc do niższej klasy. W 2013 ponownie trenuje Górnika Zabrze zastępując Nawałkę, skąd odchodzi 9.03.2014. Więc dlaczego tak bezczelnie kłamiesz i wciskasz kit? Tylko człowiek niskiego formatu potrafi podżegac pomówieniami, to dopiero prawdziwa cienizna
Cytować