Piłkarze Kotwicy Kołobrzeg mają za sobą pierwszy mecz kontrolny w ramach przygotowań do III - ligowych rozgrywek. W sobotę w pobliskich Płotach kołobrzeżanie podejmowali drugoligową drużynę Błękitnych Stargard. Kołobrzeżanie nie ostatecznie przegrali spotkanie z wyżej notowanym rywalem 2:4.
W barwach biało-niebieskich wystąpiło kliku testowanych zawodników w oraz ci, którzy zdecydowali się zostać w klubie po degradacji do 3 ligi. Obydwie z bramek dla Kotwicy zdobył Łukasz Kasprzycki. Bardzo dobrze w Płotach zaprezentowali się testowani w klubie ze Śliwińskiego 10 dwaj Japończycy, którzy zyskali uznanie tymczasowego trenera Kotwicy - Daniela Kokosińskiego.

Kotwica zagrała w składzie : zawodnik testowany (46 zawodnik testowany) - Tomasz Rydzak, Mateusz Jagiełło, Marcin Budnik, Yūki Shimizu, Shō Nakamura, Michał Michurski, Tomasz Prejs, Łukasz Kacprzycki, zawodnik testowany (46 zawodnik testowany), Sebastian Bartlewski (46 zawodnik testowany).
Komentarze  
+4 #1 lord palpatine 2017-07-04 09:40
Japończycy?! W 4 lidze? Upadliście na głowę? Mieliście stawiac na chłopaków z regionu
Cytować
-4 #2 JKM 2017-07-04 11:02
Juz się zaczyna.Swoimi to zobaczysz naprawde 4 ligę i to już w przyszłym roku.Dla swoich to jest narazie druga Kotwica. Trzecia liga jest silna i wszyscy sie zbroja.Tłoczek buduje druzyne na miare mozliwości finansowych i wie co robi.Dajmu jemu i trenerowi szansę i spokój w kompletowaniu składu.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama