Trwa kompletowanie składu do III ligowych rozgrywek. Kołobrzeżanie w kolejnym meczu kontrolnym ulegli I ligowej Bytoviii Bytów 4:1. Jest to druga porażka piłkarzy w drugim rozegranym meczu kontrolnym. W zespole Biało- Niebieskich zabrakło kilku kluczowych graczy, z którymi sprawy kontraktowe są już dopięte, ale z różnych względów nie mogli wystąpić w meczu z Bytovią.

Zagrali natomiast młodzie zwodnicy, 16-letni Mateusz Zaniewicz  z Ap Kotwica oraz 17-letni Paweł Figa FCSM. Powrót do pierwszego zespołu zaliczył natomiast Stanisław Ruszczak.

W zespole z Kołobrzegu wystapiło łącznie w całym spotkaniu łącznie 16 nowych piłkarzy.

Kolejny sparing Kotwica rozegra w sobotę w Płotach o godzinie 13:00, ich przeciwnikiem będzie beniaminek 3 ligi Energetyk Gryfino.

Kotwica Kołobrzeg: (skład wyjściowy) Marcin Michalak - Tomasz Rydzak, Tomasz Wypij (75 Mateusz Zaniewicz) , Stanisław Ruszczak, Tomasz Prejs (46 Jakub Perske), Łukasz Szymański, Michał Michurski (83 Mateusz Ryżek), Krzysztof Zaremba (Jerzy Kołakowski 70), Łukasz Kacprzycki (89 Marcin Łyżwa, Jakub Karpiński (10 Dominik Kubiak, 84 Paweł Figa), Łukasz Włodarczyk (46 Nakamura).

Komentarze  

-5 #1 kibic 2017-07-07 08:16
Czy sparing - partnerów nie można byłoby dobierac wg jakiegoś łatwiejszego klucza ? Tak , aby nie demotywowac profesjonalistów kontraktowych z KOTWICY ?
Może dróżyny typu Burza Rogi , Naprzód Robuń i Drzonovia Drzonowo to bardziej właściwi przeciwnicy ?
A może pochodzic po ośrodkach wczasowych i poszukac wśród kolonistów chętne osoby ?
Cytować
+7 #2 do kibic 2017-07-07 08:36
Po co te twoje szydercze uwagi, jeśli nie kibicujesz Kotwicy to po prostu się nie odzywaj ! Kotwica przechodzi zmiany i powinna być wspierana przez mieszkańców... bo założę się że każdy z nas nawet jeśli nie kibicuje Kotwicy, pojechał w Polskę i ktoś o nią się zapytał to wtedy serce się cieszy z naszego klubu, miasta...
Cytować
+3 #3 skubany 2017-07-07 09:20
Cytuję do kibic:
Po co te twoje szydercze uwagi, jeśli nie kibicujesz Kotwicy to po prostu się nie odzywaj ! Kotwica przechodzi zmiany i powinna być wspierana przez mieszkańców... bo założę się że każdy z nas nawet jeśli nie kibicuje Kotwicy, pojechał w Polskę i ktoś o nią się zapytał to wtedy serce się cieszy z naszego klubu, miasta...
Klub niech się bierze do roboty,bo narazie nie ma się czym chwalić ,a Gromek znowu stówkę dokłada z naszych kieszeni.Zapłacimy w parkingach w cieple z MECu,w biletach....Rozumiem czemu jest trzymana tak wysoka cena za ciepło z MECu,bez naszej zgody prezes z prezydentem sponsorują marny klubik.
Cytować
+1 #4 JKM 2017-07-07 09:44
Cytuję skubany:
Cytuję do kibic:
Po co te twoje szydercze uwagi, jeśli nie kibicujesz Kotwicy to po prostu się nie odzywaj ! Kotwica przechodzi zmiany i powinna być wspierana przez mieszkańców... bo założę się że każdy z nas nawet jeśli nie kibicuje Kotwicy, pojechał w Polskę i ktoś o nią się zapytał to wtedy serce się cieszy z naszego klubu, miasta...
Klub niech się bierze do roboty,bo narazie nie ma się czym chwalić ,a Gromek znowu stówkę dokłada z naszych kieszeni.Zapłacimy w parkingach w cieple z MECu,w biletach....Rozumiem czemu jest trzymana tak wysoka cena za ciepło z MECu,bez naszej zgody prezes z prezydentem sponsorują marny klubik.

TYlko patrz jak wkrótce dostaniesz od Rządu 13 podwyzek,poczawszy od paliwa.poprzez gaz.energie elektryczną ,wodę,śmieci ,ciepło itp.a skończywszy na abonamencie rtv.A wiec nie uzalaj sie tylko na Miasto.A to ci powiem najtańsza dyscyplina dla Miasta byłoby tylko wędkarstwo,Ryby nie protestuja a kibice nie mają wymagań a przy tym jaki jest spokój.
Cytować
+4 #5 Bdsk KTM 2017-07-07 10:22
Najważniejsze że gramy i ze grają kolobrzeżanie no i że wrócił Stasiu .Wielki szacunek a Arturowi i Maćkowi powodzenia w prowadzeniu klubu.NIGDY NIE ZGINIE KOTWICA NIGDY NIE ZGINIE
Cytować
+1 #6 sam 2017-07-07 13:57
Trzeba zadac pytania, dlaczego tylko 1 zawodnik jest testowany z akademii? Od kilku lat odchodzą z niej juniorzy i na pewno gdzieś grają. Czy ktoś z klubu może się tym zając? Czy nikomu się nie chce?
Cytować
+3 #7 antykod 2017-07-07 14:46
Cytuję JKM:
Cytuję skubany:
Cytuję do kibic:
Po co te twoje szydercze uwagi, jeśli nie kibicujesz Kotwicy to po prostu się nie odzywaj ! Kotwica przechodzi zmiany i powinna być wspierana przez mieszkańców... bo założę się że każdy z nas nawet jeśli nie kibicuje Kotwicy, pojechał w Polskę i ktoś o nią się zapytał to wtedy serce się cieszy z naszego klubu, miasta...
Klub niech się bierze do roboty,bo narazie nie ma się czym chwalić ,a Gromek znowu stówkę dokłada z naszych kieszeni.Zapłacimy w parkingach w cieple z MECu,w biletach....Rozumiem czemu jest trzymana tak wysoka cena za ciepło z MECu,bez naszej zgody prezes z prezydentem sponsorują marny klubik.

TYlko patrz jak wkrótce dostaniesz od Rządu 13 podwyzek,poczawszy od paliwa.poprzez gaz.energie elektryczną ,wodę,śmieci ,ciepło itp.a skończywszy na abonamencie rtv.A wiec nie uzalaj sie tylko na Miasto.A to ci powiem najtańsza dyscyplina dla Miasta byłoby tylko wędkarstwo,Ryby nie protestuja a kibice nie mają wymagań a przy tym jaki jest spokój.

Taka rada,mniej wybiorczej i Lisa czytaj,będzie Ci się źyło lepiej.
Cytować
+1 #8 rynek 2017-07-07 21:28
Z tego co wiem to Stasiu nie wrocił ma prace do 16
Cytować
-1 #9 popey89 2017-07-07 21:35
Szkoda Stasiu swoj chłop
Cytować
+2 #10 roms 2017-07-08 08:48
Cytuję antykod:
Cytuję JKM:
Cytuję skubany:
Cytuję do kibic:
Po co te twoje szydercze uwagi, jeśli nie kibicujesz Kotwicy to po prostu się nie odzywaj ! Kotwica przechodzi zmiany i powinna być wspierana przez mieszkańców... bo założę się że każdy z nas nawet jeśli nie kibicuje Kotwicy, pojechał w Polskę i ktoś o nią się zapytał to wtedy serce się cieszy z naszego klubu, miasta...
Klub niech się bierze do roboty,bo narazie nie ma się czym chwalić ,a Gromek znowu stówkę dokłada z naszych kieszeni.Zapłacimy w parkingach w cieple z MECu,w biletach....Rozumiem czemu jest trzymana tak wysoka cena za ciepło z MECu,bez naszej zgody prezes z prezydentem sponsorują marny klubik.

TYlko patrz jak wkrótce dostaniesz od Rządu 13 podwyzek,poczawszy od paliwa.poprzez gaz.energie elektryczną ,wodę,śmieci ,ciepło itp.a skończywszy na abonamencie rtv.A wiec nie uzalaj sie tylko na Miasto.A to ci powiem najtańsza dyscyplina dla Miasta byłoby tylko wędkarstwo,Ryby nie protestuja a kibice nie mają wymagań a przy tym jaki jest spokój.

Taka rada,mniej wybiorczej i Lisa czytaj,będzie Ci się źyło lepiej.

To prawda, a mnie się żyje lepiej gdy przestałem oglądac TVN oraz Polsat
Cytować
0 #11 Luzek 2017-07-16 10:48
Piłkarzyki przegrywają coraz częściej a sukcesów brak, w innych dyscyplinach są znacznie większe sukcesy np. na mistrzostwach Polski. Nwm dlaczego piszą tylko o piłce jakby czegoś innego nie było i o porażce której się można było spodziewać...
Cytować