W ramach przygotowań do III ligowych rozgrywek "Biało-niebiescy" rozegrali mecz kontrolny w Dygowie. Ich rywalem była miejscowa drużyna Rasela. Piłkarze Kotwicy bez większych problemów poradzili sobie wygrywając 3:0.

Wynik jednak nie był adekwatny do sytuacji na boisku. W grze zespołu widoczny jest jeszcze brak zgrania i choć momentami może się ona podobać to jest w niej zbyt dużo niedokładności. Na szczęście rozgrywki zaczynają się 12 sierpnia i czasu na scalenie ekipy trener Daniel Kokosiński ma jeszcze sporo. W Dygowie nie zagrali kontuzjowani, Mateusz Świechowski, Łukasz Szymański oraz Krzysztof Zaremba.

Teraz sparingpartnerem "Biało-niebieskich" będzie odwieczny rywal Kotwicy - zespół koszalińskiej Gwardii. Mecz ten odbędzie się w sobotę na stadionie im .S. Karpiniuka o godzinie 18:00. Podczas spotkania będzie można nabyć cegiełki, z których dochód przeznaczony zostanie na bieżącą działalność naszego klubu, którego sytuacja finansowa jest nadal zła. Zakupione cegiełki wezmą udział w losowaniu nagród rzeczowych, w postaci klubowych pamiątek. Losowanie odbędzie się w przerwie meczu inaugurującego trzecioligowe rozgrywki sezonu 2017/2018, Kotwica Kołobrzeg vs Elana Toruń.

Skład Kotwicy : Kalinowski, Prejs(46'Rydzak),Witt(55'Ruszczak),Wypij(55'Piątek),Karpiński(78'Zaniewicz),Ziemak(73'Figa),Danilczyk(73'zawodnik testowany),Słodowy(83'Zabost),Michurski(46'Kacprzycki),Włodarczyk(65'Świątkowski)
Komentarze  
-4 #1 ff 2017-07-20 12:32
Z tej mąki będzie chleb :lol: 79mh7
Cytować
+4 #2 Do admina 2017-07-22 17:56
Jakiś [...] napisał że 22 .07 jest sparing Kotwicy o 1800,jestesmy pod stadionem ,oprócz foodtracków nikogo,dlaczego robicie ludzi w durnia,nalezy sprostowac info jezeli mecz jest odwołany!!
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama