Od poniedziałku można już zakupić i doładować karnet na mecze "Biało-niebieskich" w zbliżającej się rundzie jesiennej III ligowych rozgrywek. Kotwica przed własną publicznością rozegra 9 spotkań.

Jak informują władze klubu w pierwszej kolejności odbywać się będą doładowania karnetu z zachowaniem miejsca z poprzedniego sezonu. 

Zakup nowego karnetu z wyłączeniem sektorów A2 , A3, B3 są już możliwe od poniedziałku, natomiast sprzedaż na dowolne miejsce na stadionie ruszy w czwartek 27 lipca.

W tej rundzie Karnet normalny na 9 spotkań będzie kosztować 80 zł a Karnet ulgowy 64 zł. Jak czytamy w komunikacie W przypadku sprzedaży ponad 500 karnetów, doładowanie na wiosnę będzie tańsze o kolejne 10 i 8 zł. Informacje o ilości sprzedanych karnetów będą przekazywane przez klub na bieżąco.

Wierni fani klubu z Śliwińskiego 10 będą mogli zaopatrzyć się w karnety codziennie w godzinach otwarcia Biura Klubu.
Komentarze  
-3 #1 TerezZawszeOkrutny 2017-07-28 05:06
Ponoć chodzi pogłoska, że Gwardia Koszalin wykupiła już wszystkie karnety :-* :D :D
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama