Kołobrzeski klub liczy na wsparcie kibiców w tym meczu. Już w sobotę inauguracja rundy III ligowych rozgrywek na Śliwińskiego 10. Piłkarze Kotwicy na początek zmierzą się z faworytem tegorocznych rozgrywek - zespołem Elany Toruń. Będzie to trudny mecz dla podopiecznych Daniela Kokosińskiego, którzy liczą na sporą frekwencję i doping na trybunach.

Sobotnie spotkanie na prośbę Zarządu MKP Kotwica aby uatrakcyjnić widowisko zaplanowano o godz.20.00. Od wtorku trwa przedsprzedaż biletów na to wydarzenie.

Wejściówki w cenie 8 i 10 zł można nabyć w czwartek i piątek od 11.00 do 18.00 w sklepiku Milenium oraz w biurze klubu w godzinach 11.00-14.00. W piątek bilety będą również dostępne od godz.15.00 w kasie przy trybunie A. W dniu meczu kasy przy obu trybunach będą otwarte od godz.17.00.

W tej rundzie w przedsprzedaży bilet normalny kosztuje 10 zł, a ulgowy 8 zł. W dniu meczu ceny wynoszą odpowiednio: 15 zł i 10 zł . Wejściówki ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży do 16 roku życia. Zarząd MKP Kotwica przypomina również, że przy zakupie wejściówek należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL. Do jednego PESEL-u można przypisać jeden bilet. Od meczu z Elaną jest również w sprzedaży bilet rodzinny, w tej samej cenie dla 3,4,5 osobowej rodziny.
Komentarze  
-1 #1 Ferdek Kiepski 2017-08-13 10:40
Mecz z Elaną pokazał że to jest dramat istny dramat i nic więcej . Pokzało to że Kokosiński się na trenera nie nadaje zupełnie obrona jest kiepska bramkarz beznadziejea on 2 gole zawalił znowu było mamienie kibiców jaką to dobrą drużynę mamy . Pytam się czemu w 2 połowie wprowadzono zawodników co grę ożywili czyli Wita i Zarembe . Widac jedno trenere nie ma doświadczenia i sam eksperymentuje tym składem ..Powinien byc walkower za te race na boisku rzucone przez kibiców gości na ekstraklasie już by mecz był przerwany za to co służby porządkowe robiły czemu pozwolono race przemycic itd hmmmmmm?????? Narazie drużyna to miernoctwo a prezesa nowego oceniam na 1+
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

 

×
Reklama