W meczu rozpoczynającym drugą kolejkę zmagań trzecioligowych drużyna Energetyka Gryfino podejmowała ekipę kołobrzeskiej Kotwicy. Mimo fatalnego stanu murawy, oba zespoły starały się grać efektowną piłkę. Kibice zgromadzeni na stadionie przy ulicy Sportowej mogli zaobserwować kilka akcji podbramkowych, zarówno ze strony piłkarzy Energetyka, jak i Kotwicy Kołobrzeg.

Cały mecz obfitował w ogrom walki o każdą piłkę, mało było składnych akcji, ale nie ma co się dziwić, gdyż stan murawy w Gryfinie pozostawiała dużo do życzenia.

Jedyną bramkę oglądaliśmy po jednej z nielicznych akcji kołobrzeżan, gdy Tomasz Rydzak pognał z futbolówką prawą stroną boiska i wrzucił ją w pole karne drużyny gospodarzy. Piłka skierowana na długi słupek znalazła swojego adresata w Michale Danilczyku, który strzałem głową skierował ją do bramki strzeżonej przez Patryka Brzozowskiego.


1
2
3
4
5
6
7

Komentarze  

+4 #1 kotwa 2017-08-21 09:07
A dlaczego nie napisaliście ani słowa o klęsce Kotwicy na własnym boisku w poprzedniej pierwszej kolejce, czy zamierzacie podawac tylko wyniki korzystne, a o porażkach nie wspominac?
Cytować

Dodaj komentarz

Komentarze na portalu e-KG.pl są własnością ich twórców. Kołobrzeski Serwis Informacyjny nie ponosi odpowiedzialności za opinie pozostawione w serwisie.
Jeśli jakikolwiek komentarz uważasz za obraźliwy lub narusza jakiekolwiek zasady komentowania w serwisie napisz na adres: redakcja@e-kg.pl

Kod antyspamowy
Odśwież

 

×
Reklama